Nawigacja
Ośrodek MISERICORDIA Caritas

Warsztat Terapii Zajęciowej

Środowiskowy Dom Samopomocy

Centrum Wolontariatu

Facebook
Banery

JBMultimedia

Bank BPS

Komunalnik

Ksemar

Echo Katolickie

Katolickie Radio Podlasie 20-lecie

Podlasie24

PFRON

Radio BIPER

Biała TV

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Wielkanoc
Spotkanie Wielkanocne w Ośrodku "Misericordia" Caritas
Ogólna

W czwartek w naszym ośrodku odbyło się spotkanie wielkanocne uczestników i pracowników Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej. Tradycyjnie wszystko rozpoczęło się uroczystą mszą świętą celebrowaną przez Dyrektora OMC Ks. Marcina Gochnio. Kolejna część spotkania przebiegała w świetlicy Środowiskowego Domu Samopomocy, gdzie zgromadzeni goście mogli obejrzeć montaż słowno-muzyczny w wykonaniu uczestników ŚDS oraz skosztować potraw przygotowanych przez pracownie kulinarne ŚDS i WTZ.

jeffix dnia 10 kwiecień 2015 11:55:56 · Drukuj

Wielkanoc
Ogólna

W oczekiwaniu na przyjście Jezusa Zmartwychwstałego ...

Ośrodek "Misericordia" Caritas - Wielkanoc 2015saek dnia 03 kwiecień 2015 12:03:04 · Drukuj

Wolontariusze Centrum Wolontariatu Caritas na oddziale dziecięcym bialskiego szpitala
Centrum WolontariatuWielkanocne słodkie baranki, życzenia szybkiego powrotu do zdrowia i zaproszenie do wspólnej zabawy. To otrzymali mali pacjenci oddziału dziecięcego bialskiego Szpitala od wolontariuszy Centrum Wolontariatu Caritas. Przybyliśmy tam z przedświąteczną misją Uśmiechu. Wspólne rysowanie najpiękniejszych pisanek, różne zabawy oraz gra w siatkówkę balonową sprawiły, że na buziach maluchów szybko pojawił się upragniony uśmiech. Dzieciaki z zaangażowaniem tworzyły swoje świąteczne prace. Ale nie tylko one. W malowaniu pomagali im rodzice i oczywiście wolontariusze. Prace małych artystów zostały wyeksponowane na wystawie zorganizowanej w oddziałowej świetlicy. Poza tym każde dziecko na oddziale otrzymało Dyplom Najdzielniejszego Pacjenta.

Wielkie podziękowania za pomoc w zorganizowaniu spotkania składamy Ewie Kowalik – pielęgniarce oddziałowej, Annie Koteckiej – terapeutce zajęciowej oraz całemu personelowi Oddziału Dziecięcego. Wszystkim pacjentom życzymy zdrowia i spokojnych Świąt.jeffix dnia 02 kwiecień 2015 09:33:53 · Drukuj

Środowiskowy na przedstawieniu "Dzień Drugi" w Siedlcach
ŚDS

25 marca pracownicy oraz uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy wybrali się na przedstawienie "Dzień Drugi" do teatru ES znajdującego się w Centrum Kultury i Sztuki w Siedlcach. Sztuka opowiadała o wydarzeniach poprzedzających śmierć Jezusa Chrystusa. Nowoczesne podejście do tematu oraz bogactwo środków artystycznych sprawiło, że przedstawienie bardzo podobało się zgromadzonej publiczności. Polecamy!


jeffix dnia 27 marzec 2015 12:19:54 · Drukuj

Kiermasz stroików ŚDS w Sądzie Rejonowym
ŚDS

Dziś (24 marca), jak co roku przed Świętami Wielkanocy, odwiedziliśmy Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej z kiermaszem stroików wykonanych przez naszych uczestników. Tradycyjnie, nasze prace cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród przechodzących przez sądowe korytarze.
Serdeczne podziękowania należą się zarządowi sądu za to, że pozwolił nam zorganizować ten kiermasz, z którego dochód przeznaczony zostanie w całości na integrację naszych niepełnosprawnych uczestników.

jeffix dnia 24 marzec 2015 13:57:06 · Drukuj

Strona 1 z 96 1 2 3 4 > >>
1% PODATKU
Obecny adres IP
54.242.229.204