Nawigacja
Ośrodek MISERICORDIA Caritas

Warsztat Terapii Zajęciowej

Środowiskowy Dom Samopomocy

Centrum Wolontariatu

Facebook
Banery

JBMultimedia

Bank BPS

Komunalnik

Ksemar

Echo Katolickie

Katolickie Radio Podlasie 20-lecie

Podlasie24

PFRON

Radio BIPER

Biała TV

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Wolontariusze na Pikniku Rodzinnym
Centrum Wolontariatu

17.05.2015 Wolontariusze Caritas brali udział w imprezie "Grunt to rodzinka" organizowanej przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Bialskie Centrum Kultury. Pomimo deszczowej pogody, do parku przybyło wiele rodzin. Dzieciom zapewnione było wiele różnorodnych atrakcji m.in robienie zwierzątek z balonów wraz z Panią Patrycją Lipińską. Centrum Integracji Społecznej pod kierownictwem pani Ewy Nowosielskiej przygotowało poczęstunek w postaci tysiąca racuchów, które były przepyszne i wszyscy chętnie się nimi częstowali. Wolontariusze pomagali w wielu grach takich jak "myszka do celu" czy "upiększanie trawnika". Nie mogło też zabraknąć wolontariuszy przebranych za zwierzątka i klowna, którzy cieszyli się wielką popularnością. Festyn udał się pomimo deszczu i zimna.jeffix dnia 19 maj 2015 13:22:00 · Drukuj

Środowiskowy na Majówce Integracyjnej w Międzylesiu
ŚDS

15 maja kilkuosobowa delegacja Środowiskowego Domu Samopomocy wzięła udział w Majówce Integracyjnej "Jestem więc tańczę" organizowanej przez Wójta Gminy Tuczna oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i wspólną zabawę.


jeffix dnia 18 maj 2015 10:30:06 · Drukuj

Szczepcio i Tońcio w OMC
Ogólna

Dziś w naszym ośrodku gościliśmy grupę teatralną z Tarnowa, która przyjechała do nas z przedstawieniem pt. "Tylko we Lwowie". Przedstawienie to, obfitujące w dużo śmiesznych scenek, poświęcone było postaciom Szczepcia i Tońcia, czyli Kazimierzowi Wajdzie oraz Henryk Vogelfängerowi. Spektakl bardzo podobał się uczestnikom Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz Środowiskowego Domu Samopomocy. Polecamy!

jeffix dnia 12 maj 2015 10:54:05 · Drukuj

OMC na XVI Pielgrzymce Środowisk Pomocy Społecznej do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie
Ogólna

6 maja pracownicy i uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Warsztatu Terapii Zajęciowej z Ośrodka "Misericordia" Caritas w Białej Podlaskiej wzięli udział w XVI Pielgrzymce Środowisk Pomocy Społecznej do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie. Podczas uroczystej Mszy Św. homilię wygłosił J.E. Ks. Biskup Piotr Sawczuk. Po mszy był czas na posiłek oraz wspólną zabawę prowadzoną przez kleryków z siedleckiego Seminarium Duchownego. Mimo nie najlepszej pogody, wydarzenie można uznać za udane, o czym świadczy fakt, iż pielgrzymka zgromadziła ponad tysiąc uczestników.

jeffix dnia 08 maj 2015 11:12:37 · Drukuj

17 Marsz Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną
WTZ

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej wzięli udział w obchodach Dnia Godności Osoby z Niepełnosprawnością Intelektualną. Wraz z kilkuset osobową grupą przemaszerowali ulicami Białej Podlaskiej w 17 - stym Marszu Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, którego organizatorem jest Bialskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Sprawni Inaczej". Uczestnicy Marszu złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikiem Jana Pawła II. Po marszu odbyła się uroczysta Msza Święta odprawiona przez Ks. Dyrektora Marcina Gochnio w kościele przy ul. Brzeskiej. Obchody zakończyły się w Kinie Merkury, gdzie podopieczni bialskich ośrodków działających na rzecz osób niepełnosprawnych przedstawili część artystyczną.


saek dnia 07 maj 2015 12:25:53 · Drukuj

Strona 1 z 98 1 2 3 4 > >>
1% PODATKU
Obecny adres IP
54.226.143.14