Nawigacja
Ośrodek MISERICORDIA Caritas

Warsztat Terapii Zajęciowej

Środowiskowy Dom Samopomocy

Centrum Wolontariatu

Facebook
Banery

JBMultimedia

Bank BPS

Komunalnik

Ksemar

Echo Katolickie

Katolickie Radio Podlasie 20-lecie

Podlasie24

PFRON

Radio BIPER

Biała TV

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Zajęcia fitness dla uczestników ŚDS
Centrum Wolontariatu

W każdy poniedziałek rano w sali terapii ruchem Środowiskowego Domu Samopomocy odbywają się zajęcia fitness dla uczestników ŚDS. Jest to możliwe dzięki uprzejmości Pani Olesi Myronenko - instruktorki fitness z Ukrainy oraz wolontariuszki Centrum Wolontariatu Caritas Biała Podlaska. Zajęcia te cieszą się wielką popularnością wśród uczestników. Serdecznie dziękujemy. Спасибі!

jeffix dnia 02 marzec 2015 14:07:11 · Drukuj

Spotkanie Wolontariuszy
Centrum Wolontariatu

Zapraszamy wszystkich wolontariuszy Centrum Wolontariatu na spotkanie, które w tym miesiącu będzie wyglądało trochę inaczej niż zwykle. Zapraszamy na przystanek Biała Podlaska w kościele pw. Św. Michała Archanioła w Białej Podlaskiej. Spotkanie odbędzie się w piątek, 27 lutego. Rozpocznie się o godzinie 19.00, ale my już zaczynamy znaczniej wcześniej pomagając w przygotowaniu, zapraszamy na 18.00.
Po przez takie spotkanie chcemy otworzyć się na inną formę modlitwy, spotkania się, integracji a przede wszystkim poznania Boga i później realizowania tych wielkich dzieł, które zostawił nam Jezus Chrystus.
Rozpoczniemy wstępem o Światowych Dniach Młodzieży, a następnie będziemy uczestniczyć w Drodze Krzyżowej. Chcemy pokazać formę modlitwy, spotkania z Bogiem rozważając mękę i śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. Kolejnym punktem programu są: prelekcja znanego teologa i apologety Andrzeja Wronki na temat sekt, psychomanipulacji i zagrożeń wiary młodego człowieka oraz Apel Jasnogórski.

jeffix dnia 20 luty 2015 13:34:48 · Drukuj

Ostatki w WTZ
WTZ

Karnawał, karnawał to taniec zabawa, to rytm który przenika gdy płynie muzyka. W dniu 17.02.2015 r. taka muzyka gościła w WTZ, kończąc tegoroczny karnawał. Poczęstunek przygotowany przez pracownię gospodarstwa domowego był dopełnieniem nabrania sił do tańca. Mamy nadzieję, że przyszły karnawał będzie udany jak w tym roku.

saek dnia 19 luty 2015 10:36:04 · Drukuj

Byliśmy na balu zorganizowanym przez ŚDS
WTZ

Dzień 12.02.2015r. kolejnym radosnym dniem dla WTZ. Przy muzyce zespołu "No Problem" bawiliśmy się na XIII Balu zorganizowanym przez ŚDS przy OMC. Dziękujemy za zaproszenie.

saek dnia 19 luty 2015 10:32:25 · Drukuj

WTZ na balu w Skórcu
WTZ

Karnawał to przede wszystkim okres balów i zabaw. Nieodłącznym elementem takich wydarzeń są stroje. Wokół tego istnieje prawdziwa otoczka tajemniczości i niecierpliwości. W tajemniczych maseczkach w dniu 10.02.2015 r. WTZ bawiła się na I Integracyjnym balu zorganizowanym przez WTZ Skórzec. Dziękujemy za zaproszenie, wspaniałą zabawę i poczęstunek.

saek dnia 19 luty 2015 10:27:46 · Drukuj

Strona 1 z 95 1 2 3 4 > >>
1% PODATKU
Obecny adres IP
50.17.167.146