Nawigacja
Ośrodek MISERICORDIA Caritas

Warsztat Terapii Zajęciowej

Środowiskowy Dom Samopomocy

Centrum Wolontariatu

Facebook
Banery

JBMultimedia

Bank BPS

Komunalnik

Ksemar

Echo Katolickie

Katolickie Radio Podlasie 20-lecie

Podlasie24

PFRON

Radio BIPER

Biała TV

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Wolontariusze dla Cudzoziemców
Centrum Wolontariatu

Wczoraj mieliśmy przyjemność uczestniczyć w Dniu Otwartym w Ośrodku dla Cudzoziemców w Białej Podlaskiej. Poznaliśmy historię Ośrodka i jego mieszkańców. Były występy artystyczne, nauka tańca perskiego, gra terenowa i degustacja potraw. Wolontariusze naszego Centrum zadbali o część integracyjną. Dziękujemy Centrum Wolontariatu w Lublinie za zaproszenie. Jak było, zobaczcie sami!


jeffix dnia 02 lipiec 2015 15:07:31 · Drukuj

17. rocznica utworzenia Środowiskowego Domu Samopomocy w Białej Podlaskiej
ŚDS

25 czerwca Środowiskowy Dom Samopomocy obchodził siedemnastą rocznicę swojego istnienia. Z tej okazji uczestnicy, pracownicy oraz rodzice uczestników udali się na wycieczkę krajoznawczą do Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim.


jeffix dnia 30 czerwiec 2015 15:13:17 · Drukuj

Wolontariusze na Dniach Białej.
Centrum Wolontariatu

Wolontariusze naszego Centrum pomagali Bialskiemu Centrum Kultury w prowadzeniu gier i zabaw dla najmłodszych podczas obchodów Dni Miasta Biała Podlaska 2015. Mamy to na zdjęciach.


jeffix dnia 30 czerwiec 2015 14:57:17 · Drukuj

Wolontariusze na festynie integracyjnym „Bądźmy razem”
Centrum Wolontariatu

12 czerwca odbył się festyn integracyjny dla dzieci uczęszczających do Szkoły podstawowej nr 4 oraz dzieci z rodzin cudzoziemskich. Wolontariusze naszego Centrum malowali buźki i prowadzili zabawy. Nie mogło też zabraknąć naszych Wolontariuszy z Ukrainy którzy świetnie uatrakcyjnili ten festyn. Olek z Vitalym w przebraniach Koziołka Matołka i Clowna zabawiali najmłodszych, Olesia poprowadziła zabawy taneczne a Ania przepięknie zaśpiewała. Dzieciaki były prze-szczęśliwe a my zadowoleni ,że dostarczyliśmy im tyle radości.


jeffix dnia 30 czerwiec 2015 13:56:40 · Drukuj

I Piknik Integracyjny WTZ w Kisielanach
WTZ

W dniu 24.06.2015 część uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej miało okazję uczestniczyć w I pikniku integracyjnym WTZ w Kisielanach. Podczas imprezy mogliśmy poznać i zintegrować się z uczestnikami i terapeutami nowo powstałego warsztatu. Wspólnie tańczyliśmy, bawiliśmy się do muzyki, były także gry i zabawy oraz wspólny grill. Gospodarze przyjęli nas bardzo ciepło, atmosfera była bardzo miła a słoneczko nie opuściło nas do końca zabawy. Warsztatowi w Kisielanach bardzo dziękujemy za zaproszenie i cudowną zabawe.

saek dnia 25 czerwiec 2015 11:23:08 · Drukuj

Strona 1 z 100 1 2 3 4 > >>
1% PODATKU
Obecny adres IP
54.162.167.40