Nawigacja
Ośrodek MISERICORDIA Caritas

Warsztat Terapii Zajęciowej

Środowiskowy Dom Samopomocy

Centrum Charytatywne

Centrum Wolontariatu

Facebook
Banery

JBMultimedia

Bank BPS

Komunalnik

Ksemar

Echo Katolickie

Katolickie Radio Podlasie 20-lecie

Podlasie24

PFRON

Radio BIPER

Biała TV

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnieZapomniane hasło?
Zostań Super Wolontariuszem Szlachetnej Paczki
Centrum WolontariatuJuż po raz czwarty w Białej podlaskiej rusza ogólnopolski projekt Szlachetna Paczka prowadzony przez ks. Jacka Stryczka. Jest to projekt który łączy wolontariuszy, rodziny w potrzebie, darczyńców i dobroczyńców. W tym roku Centrum Wolontariatu po raz pierwszy bierze udział w tej pięknej akcji gdzie Liderem Szlachetnej Paczki został Wolontariusz naszego Centrum - Dominik Wasilewski.
W zeszłym roku pomoc otrzymało 60 rodzin z Białej Podlaskiej i było zaangażowanych 23 wolontariuszy którzy dzielnie i z wielkim zapałem wykonywali swoje obowiązki. W tym roku chcemy również dotrzeć do rodzin biednych i im pomóc. Wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej znaleźliśmy rodziny które tej pomocy potrzebują. Teraz potrzebujemy Was Wolontariuszy którzy pomogą nam przy realizacji tego projektu. Wszystkie osoby chętne które chciałyby pomóc , nie boją się wyzwań i chcą przeżyć wspaniałą przygodę i czerpać wielką radość z pomagania prosimy o kontakt z Centrum Wolontariatu tel/sms - 512 936 068 , e-mail : wolontariatbp@caritas.pl lub FB.
jeffix dnia 22 sierpień 2014 08:15:45 · Drukuj

Potrzebni wolontariusze na Festyn
Centrum WolontariatuPoszukujemy jeszcze 10 Wolontariuszy do pomocy przy realizacji Festynu''Grunt to rodzinka'' który odbędzie się 31 sierpnia (Niedziela) w Parku Radziwiłłowskim o godz.14. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 26 sierpnia (wtorek) o godz. 12.00 w BCK (zbiórka przy pokoju nr 6) ul. Warszawska 11. Osoby chętne, proszę o zgłaszanie się przez fb lub sms-512936068.
jeffix dnia 21 sierpień 2014 12:09:49 · Drukuj

Lipcowa dyskoteka w Środowiskowym
ŚDS

Pogoda na zewnątrz nie zachęca do wyjścia i dawno nie tańczyliśmy, toteż dziś postanowiliśmy zorganizować sobie dyskotekę. Za konsoletą usiadł nasz niezastąpiony ośrodkowy DJ - Przemek i rozpoczęły się pląsy.


(tekst i opracowanie: Marek Jakubiak, zdjęcia: Sebastian)
jeffix dnia 31 lipiec 2014 13:04:09 · Drukuj

Na kąpielisku w Kobylanach
ŚDS

Ostatnie dni lipca obfitują w upały. Wysokie temperatury oraz gęste, ciepłe powietrze dają się mocno we znaki, ale my mamy na to sposób - kąpielisko w Kobylanach. To pięknie zagospodarowane miejsce jest jednym z naszych ulubionych kąpielisk w okolicy i często korzystamy z niego w sezonie letnim. Polecamy!


(tekst i opracowanie: Marek Jakubiak, zdjęcia: Jacek)
jeffix dnia 29 lipiec 2014 10:02:35 · Drukuj

Eksperymentujemy w pracowni kulinarnej
ŚDS

Pracownia kulinarna ŚDS to miejsce, gdzie uczestnicy poznają podstawy gotowania i przygotowywania posiłków. Nie znaczy to jednak, że gotuje się tu tylko proste potrawy takie jak rosół czy jajecznicę. Ostatnio, dzięki inwencji Pani Ewy Remiszewskiej - instruktor pracowni, powstają tu naprawdę wykwintne dania takie jak tarta warzywna czy jabłecznik.


(tekst i opracowanie: Marek Jakubiak, zdjęcia: Sylwia)
jeffix dnia 25 lipiec 2014 13:20:42 · Drukuj

Strona 1 z 80 1 2 3 4 > >>
1% PODATKU
FESTIWAL FILMOWY
Pogoda
Obecny adres IP
54.226.18.35